O nás

Sme v tom spolu

Začneme tým najdôležitejším. Sme manželia Ľubomíra a Radoslav Zárecký. Kto čo robí v rámci otvárania webových stránok, máme dobre rozdelené. Ja Radoslav som skôr ten technický typ, ktorý skladá weby od A po Z a celý čas s Vami komunikuje. Kvalitná komunikácia je pre nás na 1. mieste. Ľubi mi občas pomáha s webmi, keď je toho veľmi veľa. Ona je však skôr hlavička na kreatívne názvy, texty, tvorbu loga, vizitiek i iných grafík. Vzájomne sa dopĺňame. Vždy som sníval o tom, žeby som v budúcnosti mal pri sebe polovičku, s ktorou budem vytvárať nejaké hodnotné veci a pritom budeme mať úplnú slobodu a môžeme slobodne cestovať. Ten sen sa postupne stáva skutočnosťou.

Svoj prvý svojpomocný web som otvoril v roku 2018. Mal som veľa času, takže hodiny a hodiny som trávil na Youtube a zisťoval, ako sa to robí. Keď som svoj web celý vykladal, celý mi padol. Toto sa stalo ešte 2x. Učil som sa na vlastných chybách. Teraz sú webové stránky vyľadené a idú ako raketa. To, že chcem web na WordPresse, v tom som mal jasno. V minulosti, keď som pracoval ako realitný maklér, som takýto web mal. Len pri mojom prvom webe mi robili problém šablóny a tak som po dôkladnom skúmaní prišiel k šablóne Divi, o ktorej sa hovorí, že je najlepšia na svete. Veru je, pre mňa určite. To isté mi hovoria klienti, ktorých s webom naučím pracovať. Mám rád veci, ktoré sú jednoduché, hravé a pri práci s nimi mám úsmev na tvári. Keď má klient úsmev na tvári, to je pre nás oboch úplne najviac.

2018

Otvorenie prvého webu

V roku 2018 som otvoril svojpomocne svoj prvý web na WordPresse so šablónou Divi. Kým som sa dostal k fungujúcemu webu, asi 3x mi spadol web, kým som sa na svojich vlastných chybách naučil, ako s týmto programom pracovať.

2022

Upgrade

Od tohto roku sa venujem webom profesionálne. Vďaka pár priateľom a známym, ktorí nám dali dôveru a odporúčali nás ďalej na základe dobrej skúsenosti, sme sa dostali do povedomia širšej verejnosti. 

2024

Pracujeme ONLINE

Od tohto roku pracujeme Online z celého sveta. Podľa požiadaviek klienta otvárame weby od jednoduchších po zložitejšie. Vieme pomôcť aj s tvorbou loga, vizitiek, popr. iných grafík. Čas prispôsobíme.