Neplaťte drahý Mioweb, keď môžete mať WordPress s Divi

máj 24, 2023Wordpress

 

Od nepamäti hľadáme možnosti, ktoré nám zjednodušujú život. Asi nikto nemá rád komplikované riešenia. Preto vznikol Mioweb, ktorý je sám o sebe dokonalý, nato, čo ponúka, ale nie každý má peniaze nato, aby platil 100  mesačne.

Túto stránku, na ktorej čítate tento článok, som postavil na WordPresse a téme Divi, o ktorej sa hovorí, že je najlepšia na svete.

Pre mňa rozhodne áno, Divi robí divy.

Má v sebe zabudovaných cca 300 už hotových šablón, ktoré sa dajú použiť a menia sa v nej len texty a obrázky, alebo sa dá celá vyskladať od nuly, všetko veľmi jednoducho a intuitívne.

Stretol som sa aj s Elementorom, ale pre mňa je to ako používanie mobilu s Androidom (neviem to dobre ovládať). Divi je pre mňa intuitívnejšia.

Cez WordPress a Divi sa dá poskladať e-shop na predaj produktov alebo i predaj online kurzov, e-bookov a podobne. Na tom zrovna pracujem, keď sa to naučím, bude to jedna zo služieb, ktoré budem posúvať ďalej J

Zbožňujem WordPress hlavne kvôli tomu, ako funguje so Seo. Nemám vedomosť, že takto by sa dalo nastaviť niekde inde. Seo, teda kľúčové slová a ich nastavenie cez články.

Pochybujem, že na platformách ako Mioweb, Shoptet a pod. sa takéto vymoženosti dajú robiť. Ak áno, tak len v obmedzenom režime, reklamu musíte skôr platiť.

Za posledných 15 rokov som sa toho naučil z oblasti marketingu, webov, článkov, ako byť bližšie k ľuďom, našim zákazníkom a rád by som tieto vedomosti odovzdal ďalej. Hlavne, aby sme boli viac sebestační a dokázali si veľa vecí spraviť sami. Neplatili veľkým firmám veľké peniaze zato, čo dokáže sami ľavou zadnou.

U mňa môžeš mať vlastnú webstránku na WordPresse, kde ti nainštalujem tému Divi v hodnote 250 € s doživotnými aktualizáciami. K tomu plugin Monarch na sociálne siete a Bloom na zber e-mailových kontaktov. 

Tak ako sa rozhodneš?

Eshop neotvárame, ale vieme ako ušetriť peniažky na reklamu

Mnoho ľudí nevie ako otvoriť vlastný eshop a tak si ho otvárajú cez rôzne služby, ako Mioweb, Shoptet, Simpleshop a podobne. Fígel je v tom, že v nich ide všetko dokonale nastaviť, lebo takmer všetko je už predpripravené. Chce to minimum technických znalostí. Čo je...

SEO je kľúčom k tomu, ako neplatiť reklamu na Google.

Človek investuje nemalé peniaze do krásnej  stránky alebo e-shopu, ale to nestačí, lebo na tú stránku musí aj niekto prísť. Na kamarátoch a blízkych, ktorým povieme o našom novom webe, sa zarobiť nedá. Potrebujeme pritiahnuť ľudí na našu webovú stránku. Ak má človek...

Páčil sa ti článok?

Ak áno, môžeš ho zdieľať so svojimi priateľmi